Chcete se stát součástí stabilní zahraniční firmy, která vyrábí brzdové komplety a tlumiče. Máte v tomto oboru zkušenosti a chcete se naučit více? Hledáme posily do stabilního týmu v Ostravě - Hrabové. V případě zájmu neváhej a kontaktuj.

Náplň práce:
- výroba brzdových desek
- dokončovací práce na brzdových destičkách
- lepení protihlukových polepů, razí se šarže, montují se svorky a čidla
- vypisování dokumentace, výkresová dokumentace
- kontrola a balení brdových desek
- třísměnný provoz (ranní/odpolední/noční)

Požadujeme

- praxe ve výrobních společnostech
- základy na PC
- spolehlivost
- dochvilnost
- manuální zručnost
- technické smýšlení

Nabízíme

- Náborový bonus 15 000,- Kč
- nástupní mzda od 28 800,- Kč/měs., po zapracování navýšení mzdy
- měsíční a mimořádné bonusy do výše 5 000,- Kč
- kolaudátorský bonus do výše 3 000,- Kč
- 20 + 5 dnů dovolené navíc
- dotovaná strava, kantýna ve firmě
- víkendy volné
- pravidelné bezpečnostní přestávky
- jistotu zaměstnání
- prohlídka provozu s koordinátorem

V případě, že vás nabídka zaujala, prosím o zaslání svého životopisu nebo volejte.

Pracoviště: Ostrava - Hrabová, Ostrava
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 5
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: Comac jobs s.r.o.
Zadavatel: Barbora Böhmová
Lokalita: Ostrava
Zavolat: Zobrazit kontakt 722903311
Comac jobs s.r.o.

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓